Po tragični izgubi šefa ekipe 2017 v Sepangu je nemška ekipa zdaj ostala še brez mesta v naslednji sezoni.

Suzukijev dirkač je po padcu na testiranjih ostal v bolnišnici na opazovanju.

Quartarao na vrhu, Yamahe hitre

Fabio Quartararo je dan po VN Češke na testiranjih postavil najhitrejši čas.

Gajzer z novo zmago na pragu naslova

Tim Gajser je z zmago na Veliki nagradi Belgije naredil nov velikanski korak k drugemu naslovu svetovnega prvaka v razredu MXGP. V skupnem seštevku točkovanja je prednost pred tekmeci povečal na 187 točk in lahko že na naslednji dirki v Imoli pride do prestižnega naslova najboljšega motokrosista na svetu v razredu MXGP.

Marquez zlahka dobil Brno

Marc Marquez je na Češkem dobil svojo šesto letošnjo dirko.

Marquez osmešil konkurenco

Marc Marquez je dobil kvalifikacije v Brnu in to za 2,5 sekunde.

Marquez najhitrejši na mokrem tretjem treningu

Marc Marquez je dominiral na tretjem treningu, ki je minil v dežju, gostujoči dirkač Suzikija, Sylvain Guintoli, pa je bil kar tretji.

Tokrat pred Marquezom Quartararo

Na drugem treningu je najboljši čas postavil Fabio Quartararo.

Dovizioso pred Marquezom

Začenja se avgustovski del dirk MotoGP. Prvi trening v Brnu je dobil Dovi pred MM93.

Gajser na Češkem drugi

Tim Gajser je na Veliki nagradi Češke osvojil drugo mesto. V skupnem seštevku točkovanja za naslov svetovnega prvaka v razredu MXGP je povečal na 177 točk.

Sedma zaporedna zmaga za Gajserja

Tim Gajser ne popušča in suvereno drvi k naslovu svetovnega prvaka v razredu MXGP. Na dirki za Veliko nagrado Azije je zmagal že sedmič zapored in njegova prednost pred prvim zasledovalcem šest dirk pred koncem znaša že velikih 173 točk.

Brad Binder namesto Syahrina

Prihodnje leto bo ob Oliveiri v KTM-ovem satelitskem Tech3 vozil Brad Binder.

Cairoli letos ne bo več vozil

Timu Gajserju se je po zmagi v Indoneziji na široko odprla pot do drugega naslova svetovnega prvaka.

Tim Gajser še šestič zapored zmagal

Tim Gajser je na enajsti dirki sezone svetovnega prvenstva MXGP vknjižil še šesto zaporedno zmago in se je utrdil v vodstvu skupnega seštevka ter tako storil še korak bliže naslovu svetovnega prvaka.

10. zaporedna za Marqueza

Marc Marquez se je z rokami v naročju ležerno zapeljal čez ciljno črto in pokazal, da mu na tem dirkališču nihče ne seže niti do kolen.

Marquezu sedmi zaporedni pole

Marc Marquez je tudi sedmo leto zapored osvojil najboljši štartni položaj in jutri cilja tudi na sedmo zaporedno zmago v tem razredu.

Quratararo z izpahnjeno ramo

Francoza je na zadnji ravnini divje stresel motocikel in po prihodu v garažo se je držal za levo roko.

Rossi in Dovi bosta začela v Q1

Marc Marquez je dobil tudi tretji trening v Nemčiji, medtem ko sta Rossi in Dovizioso ostala izven deseterice.

Marquez vrnil udarec

Na drugem treningu na Sachsenringu je svetovni prvak pokazal zobe in premagal konkurenco za 341 tisočink.